• Ogólnopolski Dzień Transplantacji- udział uczniów VIII LO w konferencji

• Ogólnopolski Dzień Transplantacji- udział uczniów VIII LO w konferencjiW dniu 26.01.2023 roku uczniowie VIII LO w Gorzowie byli uczestnikami konferencji zorganizowanej pod patronatem Marszałek Województwa Lubuskiego pani Elżbiety Anny Polak i przy współpracy z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Gorzowie.

Gośćmi konferencji byli między innymi: pani Izabela Brzychcy koordynatorka ds. transplantacji w WSW w Gorzowie, koordynator Poltransplantu pan Wojciech Czapiewski oraz biorca  i autorka książek pani Adriana Szklarz.Uczniowie mieli okazję zapoznania się z informacjami dotyczącymi spraw medycznych oraz typowo emocjonalnym rozpatrywaniem zagadnienia transplantacji.

• Lekcja historii

• "Historia w ludziach zapisana"… dzisiaj odbyła się w naszej szkole „żywa” lekcja historii z udziałem gorzowskich Sybiraków: Marii Dratwińskiej i Wiesława Szlachciuka oraz prezes gorzowskiego Koła Sybiraków kurator Ewy Rawy.

• Bal Karnawałowy 1-3 SP - 2023

• Nowa galeria Bal Karnawałowy 1-3 SP - 2023 została dodana do albumu fotograficznego

W dniu dzisiejszym odbył się bal karnawałowy w klasach I-III. Przystrojony korytarz szkolny na czas zabawy stał się salą balową, zaś uczniowie poprzebierani we wspaniałe stroje przenieśli nas w krainę bajek, piosenkarzy, piłkarzy, czarodziejów, wróżek i innych tajemniczych postaci  Dziękujemy Wszystkim za wspaniałą zabawę.