• Pasowanie na ucznia 2023

• Nowa galeria Pasowanie na ucznia 2023 została dodana do albumu fotograficznego

27 października odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia naszej szkoły :) gratulujemy pierwszakom i cieszymy się, że jesteście z nami :) dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie dyplomów, które zostały wręczone podczas pasowania.

• Webinar dla uczniów klas 8.

• Drodzy Uczniowie klas 8!

Dziś o godz. 19.00 odbędzie się dla Was bezpłatny WEBINAR dot. egzaminu ósmoklasisty z polskiego.

Program bezpłatnego webinaru:

- Co Cię czeka na egzaminie i jak się do niego przygotować?

- Jak zdobyć dodatkowe punkty tylko dzięki lepszemu czytaniu ze zrozumieniem.

- Techniki rozwiązywania zadań.

- Wspólne rozwiązywanie zadań.

- Sposoby radzenia sobie z długimi i skomplikowanymi poleceniami.

Link do rejestracji oraz więcej informacji znajdziecie pod linkiem:

POWODZENIA

• Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych 2023

• Nowa galeria Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych 2023 została dodana do albumu fotograficznego

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych - podsumowanie. I tak mija kolejny, jubileuszowy już (🔟🤩), październik w szkolnej bibliotece, zakończony Imieninami Biblioteki 💐 Co się działo w tym czasie?

➡️ Klasy 1 SP wykonały przepiękne zakładki do książek, które można podziwiać przy wejściu do szkoły 🤩

➡️ Klasy 2 i 3 SP stworzyły "Szkolną encyklopedię bohaterów książkowych" (2. edycja), która będzie udostępniona w bibliotece 💪

➡️ Wiele dzieci w tym miesiącu wstąpiło do Klubu Pożeraczy Książek ( akcja trwa nadal 👏)

➡️ Starsi uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w konkursach fotograficznych: "Przyłapani na czytaniu" oraz "Sleeveface". Autorzy najlepszych prac zostali nagordzeni biletami do kina Helios: "Przyłapani na czytaniu" - Julia, kl. 4 LO 🏆 "Sleeveface" - Nicola, Szymon, Angelika, Agata, Kacper i Asia z klasy 2a LO oraz Ola i Nadia z klasy 8b.

Gratulujemy 👏👏👏

A dziś, z okazji Imienin, uczniowie mogą świętować w bibliotece, biorąc udział w konkursach, a nauczyciele są zaproszeni na słodki poczęstunek 🎂🍰🥧🍬🍮☕ Dziękujemy WSZYSTKIM za zaangażowanie i wspólne świętowanie 🥰😁

• Połowinki kl. 3A

• Nowa galeria Połowinki kl. 3A została dodana do albumu fotograficznego

W piątek 20 października 2023 roku klasa 3A VIII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Piłsudskiego wraz z dyrekcją szkoły, wychowawczynią i zaproszonymi rodzicami świętowała połowę swojej edukacji w murach naszej szkoły.

Połowinki odbyły się w restauracji Wisienka na Torcie w Wawrowie. Po oficjalnym otwarciu i kolacji, wszyscy znaleźli się na parkiecie. Licealiści bawili się w rytm doskonale wszystkim znanych przebojów, pokazując swoje umiejętności taneczne.

Przerwy wypełnione były zdjęciami na specjalnie przygotowanej przez młodzież ściance. Tego wieczoru o nauce nikt nie myślał. Wypełniały go rozmowy, szczera radość i zabawa oraz to, co z czasów szkolnych zostaje w człowieku na zawsze - czar wspomnień i wspaniałe przyjaźnie. Teraz pozostało odliczanie do Studniówki...