• Konkurs plastyczny "Internet- cichy złodziej czasu"

• Nowa galeria Konkurs plastyczny "Internet- cichy złodziej czasu" została dodana do albumu fotograficznego

Konkurs plastyczny "Internet- cichy złodziej czasu" organizowany przez Lubuski Oddział NFZ w Zielonej Górze. Nasi uczniowie z klas czwartych SP Oskar Czarnecki, Maria Modlitowska, Amelia Błaszczyk, Pavlo Sobchuk. Karolina Breus i Lidia Piskorz wykonali pracę plastyczne na konkurs o ważnej tematyce, jaką jest dla dzieci i młodzieży Internet, korzystanie z niego i jaki zagrożenia może powodować, gdy w sposób niewłaściwy i w nadmiarze z niego korzystamy. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego odbyło się w dniu 19 grudnia 2023 w siedzibie Lubuskiego Oddziału NFZ w Zielonej Górze.

Fotorelacja z tego wydarzenia na stronie NFZ Zielona Góra. I chociaż nasi uczniowie nie zostali nagrodzeni, to serdecznie im gratulujemy i dziękujemy za aktywny udział. Za pośrednictwem swoich prac plastycznych wzbudzili refleksje i dali ważny przekaz swoim rówieśnikom, aby korzystać z Internetu w sposób umiarkowany, przemyślany i bezpieczny nie zapominając o tym, że wokół nas jest o wiele ciekawszy realny świat w otoczeniu bliskich nam osób, przyrody, dbając o zdrowy i aktywny styl życia. A o to ich prace.

• Charytatywny kiermasz świąteczny

• Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców, Nauczycieli i Przyjaciół naszej szkoły na świąteczny kiermasz, który odbędzie się 19.12.2023 r. od godz. 16.00 do 18.00.

Zapraszamy!

• Świetliczaki na tropie...

• Nowa galeria Świetliczaki na tropie... została dodana do albumu fotograficznego

Świetliczaki na tropie... wiedzą już, co znaczy przysłowie "Co kraj to obyczaj" i jak obchodzi się Święta Bożego Narodzenia 🌠 w różnych krajach 🇵🇱🇦🇺🇺🇦🇲🇫🇮🇹🇪🇦🇩🇪 Z okazji zbliżających się świąt uczniowie wykonali świąteczno-zimowe prace, a także kartki 📩, które 1 grudnia 🗓 wyruszyły w podróż 🚘 do wybranych świetlic szkolnych. Autorami kartek są 🤩: Asia, Zuzia, Marysia, Janek, Hania, Diana, Iga, Mariia i Jakub. Kartki bożonarodzeniowe 🎄🎅 💫🎁 zostały wysłane do szkoły w Łodzi, Warszawie, Lublinie, Komorowie, Bydgoszczy, Policach, Bańskiej Wyżnej i Bojszowach📮. Świetliczaki na tropie... Życzymy wszystkim zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia 🎄🎅🎁♥️ oraz szczęśliwego Nowego Roku 2024 🎉🎆🎊🎈