• Wyniki II etapu rekrutacji dla projektu o nr 2023-2-PL01-KA122-SCH-000147083 o tytule

„Let’s talk about Math!” („Porozmawiajmy o matematyce”) realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

Lista osób zakwalifikowanych- uczniowie

Elżbieta Bakunowicz, 36 pkt

Małgorzata Dudkiewicz, 36 pkt

Jowita Kotomska, 36 pkt

• Lubuskie Obchody Święta Konstytucji 3 Maja.

• Msza Św. w intencji Ojczyzny w Katedrze pw. Wniebowzięcia Najświetszej Maryi Panny.

Przemarsz na Plac Grunwaldzkim.

Uroczysty apel z ceremoniałem wojskowym na Placu Grunwaldzkim.

Wśród uczestników był Poczet Sztandarowy naszej szkoły.

W skład weszli Aleksandra Wesołowska, Nadia Kołodziejczyk i Jakub Pejas.

• III Międzyszkolny Konkurs Logopedyczny

• 25.04 w Szkole Podstawowej nr 21 odbył się III Międzyszkolny Konkurs Logopedyczny. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Nikola Ślawska z klasy ID, Anastazja Błaszyk i Vladyslava Pidopryhora z klasy IIE. Dziewczynki recytowały wiersze Jana Brzechwy.

• Konkurs logopedyczno-recytatorski

• Dnia 24.04.2024 r., w Przedszkolu Miejskim nr 19 im. Jana Brzechwy odbył się konkurs logopedyczno - recytatorski „Logopedyczne wierszyki łamiące języki”. Reprezentantem naszej szkoły był Gabriel Lenart z oddziału przedszkolnego, który śmiało wkroczył na scenę i pięknie wyrecytował wiersz Agnieszki Frączek „Co za jeleń!”.

Gratulacje!

• Świetliczaki na tropie...

• Świetliczaki wykonały kolejne zadanie w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego Świetliczaki na tropie... ...przysłów. Tym razem uczniowie poznali historię drewnianego pajaca o imieniu Pinokio . Wspólnie wyjaśnialiśmy, co to znaczy, że "kłamstwo ma krótkie nogi". Dzieci obejrzały bajkę, zagrały w quiz wiedzy o Pinokiu, a działania zostały zwieńczone wykonaniem kukiełki pajaca.

• III miejsce - minisiatkówka "dwójek siatkarskich" GSM

• 24.04.2024 dzisiejszym został rozegrany finał minisiatkówki w „dwójkach siatkarskich" w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży

Naszą szkole reprezentowali chłopcy z klas IV, którzy po bardzo dobrze grze ostatecznie zajęli 3 miejsce

Brawo

• Warsztaty IVa SP (ZIPH i FREE) - dzień kreatywności

• 22 kwietnia 2024 klasa IV a brała udział w warsztatach, zorganizowanych przez Zachodnią Izbę Przemysłowo-Handlową oraz Fundację Rozwoju Efektywnej Edukacji. Dzień Kreatywności, przypadający na 21 kwietnia obchodziliśmy kolorowo, radośnie, ale przede wszystkim edukacyjnie.

Uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się do czego wykorzystywana jest energia naturalna pozyskiwana z odnawialnych źródeł energii min. wiatru. Kolorowe gogreenowe wiatraki, które powstały w ramach warsztatu dały nam możliwość osobiście sprawdzić wiedzę w praktyce, ale również zagwarantowały świetną zabawę i pobudziły naszą kreatywność, wszyscy wyszliśmy zachwyceni. Dziękujemy serdecznie za możliwość udziału i polecamy się na przyszłość.

Media o nas:

• Intensywny okres za studentami realizującymi przedmiot PIŁKA NOŻNA

• Współpraca kluczem do rozwoju studentów!

W ostatnim czasie nasi studenci mieli okazję zdobywać wiedzę praktyczną poprzez realne doświadczenia. Dzięki serii wizyt w lokalnych szkołach podstawowych oraz gorzowskich klubach piłkarskimi, nasi studenci mieli niepowtarzalną okazję do rozwijania swoich umiejętności pedagogicznych i trenerskich.

Źródło:

Facebook (post)

• Konkurs „Na najpiękniejsze jajko wielkanocne” w śród uczniów klas I-III

• W tym tygodniu rozstrzygnęliśmy konkurs „Na najpiękniejsze jajko wielkanocne” w śród uczniów klas I-III.

Nagrody otrzymali:

I miejsce Milena Omelanowicz kl.3A

II miejsce Filip Ratajewski kl.3C

III miejsce Bartosz Karoluk kl.2B

Wyróżnienia otrzymali:

Maria Mruszczyk kl.1B

Artem Hutovyi kl.1C

Matvii Kuchkivskyi kl.1E

Gratulujemy!!! Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.