Absolwenci liceum zakończyli naukę

Trzy lata minęły jak w bicza strzelił.

W czwartek 26 kwietnia na łączniku Józefa Piłsudskiego zasiedli uczniowie III klasy liceum aby odebrać świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego. Dyrektor mgr Marek Piechowiak przedstawił list prezydenta miasta Gorzowa Wielkopolskiego Jacka Wójcickiego i w dalszej części swojego wystąpienia podzielił się refleksjami o przeszłości i przyszłości.

Uczniowie, którzy w ciągu tych trzech lat wyróżniali się w nauce oraz w działalności społecznej i zawodach sportowych otrzymali nagrody. W tej grupie byli: Joanna Kasperek, Aleksandra Kuca, Angelika Wiśniewska, Katarzyna Pilarczyk, Mateusz Kolenda, Michał Świętosławski oraz Sebastian Gil.

W imieniu maturzystów głos zabrał Piotr Woźniak, a w imieniu rodziców wystąpiła Pani Jolanta Kondratowska. Absolwenci, w geście podziękowania, wręczyli kwiaty dla dyrekcji i nauczycieli, a uczniowie klasy II pięknie pożegnali absolwentów. W części artystycznej wystąpiła Klaudia Snochowska.

Były łzy wzruszenia, wspomnienia okraszone zdjęciami i oczywiście życzenia na przyszłość. Bo teraz najważniejsza jest przyszłość, przed większością matura, a przed wszystkimi na pewno czas bardzo ważnych decyzji.

POWODZENIA I DO ZOBACZENIA W DOROSŁYM ŻYCIU.

GALERIA