IV edycja konkursu piosenki świątecznej

Dnia 21 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyła się IV edycja Konkursu Piosenki Świątecznej śpiewanej w języku angielskim i niemieckim.

W koncercie wzięło udział dziesięcioro uczniów spośród czterech grup wiekowych kl. I-III SP, IV-VI SP, gimnazjum i liceum.

Jury w składzie:
Panie dyrektorki – mgr Mirosława Iwanowska i mgr Joanna Dera, nauczycielki języka angielskiego – mgr Magda Kubiak i mgr Hanna Florek oraz nauczycielka muzyki – mgr Alicja Dudziak przyznało nagrodę główną:
Natalii Mamet uczennicy klasy V B  SP za piękne wykonanie piosenki „Gore Star of Jesus”;
II miejsce zajęli – Lilianna Haponik uczennica klasy  IV C SP oraz Janusz Śpiewak uczeń klasy VI A SP;
III miejsce zajęły – Klaudia Snochowska uczennica klasy I A LO  oraz Weronika Nowak uczennica kl. 7B SP
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim wykonawcom, jury i gościom dziękujemy za udział w koncercie. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie na równie pięknym koncercie.

Życzymy wszystkim Merry Christmas and a Happy New Year! Frohe Weihnachten und ein gutes Neues Jahr!