Wszystkie ręce na pokład.

To już 6 dzień głosowania. Niestety, z przykrością piszemy, że nie wszyscy do tej pory zaangażowali się w akcję TYSIĄC POWODÓW BY CZYTAĆ!
Zajmujemy wysokie 3 miejsce na ponad 300 szkół z całej Polski, jednak bez Waszej pomocy wkrótce je stracimy. To piękny wynik i powinniśmy być dumni, że jako jedyna szkoła z Gorzowa chcemy dla naszych dzieci zdobyć te książki.
Nasze zaangażowanie jest wielkie, ale jeżeli do akcji nie włączy się więcej rodziców, wszystko zaprzepaścimy. Należy ten wynik tylko utrzymać i regularnie głosować.
Tylko tyle i aż tyle.
Prawda jest taka, że bez Was nie wygramy 1000 książek dla biblioteki szkolnej. Jest 800 rodziców w szkole, a tylko nieliczna grupa oddaje systematycznie głosy, by nas wspomóc.
Bez Was nie ma szans!!!
Pozdrawiamy z „placu boju”
BIBLIOTEKA SZKOLNA 