Wigilia drużynowa w 27 GDH „Szaniec”

W czwartek 20 grudnia 2018r, harcerze z 27 GDH „Szaniec” uczestniczyli w uroczystej wigilii drużynowej. Harcerze przynieśli ze sobą różne smakołyki przygotowane przez nich samych ale również przez rodziców. Nie zabrakło barszczu, krokietów,sałatki, pierogów oraz makowca. W tle leciały kolędy, a uczestnicy dzieląc się opłatkiem składali sobie świąteczno-noworoczne życzenia. Każdy, przygotował własnoręcznie prezent, który w trakcie wigilii trafił do osoby, która wyciągnęła los z odpowiednim numerem. Za nim to nastąpiło,aby otrzymać prezent należało powiedzieć, jakie dobre uczynki spełniło się mijającym roku. Dziękujemy dh Paulinie za przybycie i sprawienie wielkiej niespodzianki. Serdeczne podziękowania dla rodziców harcerzy, którzy są jak co roku niezawodni i niezastąpieni.