Mikołajki w Oddziałach Przedszkolnych

MIKOŁAJKI W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

„Idzie, idzie święty z długą siwą brodą,
a dwaj aniołkowie za ręce go wiodą. (…)
Każdemu nad głową złota gwiazdka świeci,
idą i szukają samych grzecznych dzieci.”

06 grudnia 18r. na przedszkolaki obu grup czekały bardzo miłe atrakcje. Zaraz po śniadaniu wszyscy razem wybraliśmy się kina na bajkę „Grinch”, która rozbawiła wszystkich i wprowadziła nas w mikołajkowe nastroje.
A potem…. W naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany przez dzieci gość- Mikołaj – kochany przez wszystkich. Cały rok czekał na ten dzień, aby wręczyć prezenty. Dzieci się bardzo ucieszyły z tej niezwykłej wizyty. Podczas spotkania z Mikołajem przedszkolacy zaśpiewały Mikołajowi piosenki, wyrecytowały wierszyki. Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Po występach Mikołaj obdarował dzieci prezentami. Dzieci Mikołajowi wręczyły laurkę i podziękowały za prezenty.